KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9075044
nr 907 5044
Gouache
Sasen, "Skånes ostkust', signerad. - 59, 12x44
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 20:27:07
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
Gouache